PRACA

Opublikowano:

23-06-2023

Przedmiot:

Inspektor

Rekrutacja na stanowisko inspektora

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko INSPEKTORA do Działu Rozliczeń i Kontraktowania.

Obowiązki:

  1. Nadzór i aktualizacja danych wprowadzanych do systemu informatycznego związanych z ruchem chorych.
  2. Weryfikacja danych osobowych pacjentów z bazami chorych, przygotowanie danych niezbędnych do rozliczeń świadczeń.
  3. Nadzór nad poprawnością uzupełniania dokumentacji rozliczeniowej.
  4. Pośredniczenie w pozyskiwaniu pomocy socjalnej dla pacjentów.
  5. Prowadzenie sprawozdawczości i statystyki medycznej.
  6. Rejestrowanie pacjentów Komisji Wojskowych.
  7. Analiza poprawności zapisów do kolejek oczekujących na świadczenia.
  8. Prowadzenie korespondencji z podmiotami zewnętrznymi i wewnętrznymi w zakresie usług medycznych.

Wymagania:

  1. Wykształcenie minimum średnie.
  2. Znajomość programów biurowych i obsługa komputera.
  3. Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.
  4. Aktywność i precyzja w realizowaniu zadań.
  5. Dobra organizacja pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- terminowe wynagrodzenie,
- benefity: dofinansowania do studiów, specjalizacji, kursów, szkoleń i innych form kształcenia, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym "wczasy pod gruszą", kasa zapomogowo - oszczędnościowa), dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty MultiSport.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@7szmw.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Referent".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.