PRACA

Opublikowano:

14-06-2023

Przedmiot:

Rejestratorka medyczna

Rekrutacja na stanowisko rejestratorki medycznej

Główne obowiązki:

- rejestracja bieżąca i telefoniczna pacjentów,

- prowadzenie dokumentacji zgodnie  obowiązującymi przepisami,

- weryfikacja/uzupełnianie/aktualizacja bazy danych,

- tworzenie niezbędnych raportów oraz ich analiza,

- przestrzeganie Praw Pacjenta.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie,

- znajomość pakietu MS Office,

- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej,

- odpowiedzialność i sumienność za powierzone zadania.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- terminowe wynagrodzenie,

- benefity: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym "wczasy pod gruszą", kasa zapomogowo - oszczędnościowa), dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty MultiSport.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@7szmw.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "rejestratorka medyczna"

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.