PRACA

Opublikowano:

18-07-2019

Przedmiot:

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

7 SZPITAL MARYNARKI POSZUKUJE PIELĘGNIARKI / PIELĘGNIARZY

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisku: pielęgniarki/pielęgniarza w Oddziałach:

ANESTEZJOLOGIA I INTENSYWNA TERAPIA
- PSYCHIATRIA
- NEUROLOGIA
- WEWNĘTRZNY
- STACJA DIALIZ

Obowiązki:
- zapewnienie profesjonanej opieki w Oddziałach Szpitalnych zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, posiadanymi kompetencjami i zasadami etyki zawodowej, zapewnienie bezpieczeństwa powierzonym pacjentom.

Wymagania:
- posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu,
- dobra organizacja pracy,
- odpowiedzialność i sumienność za powierzone zadania,
- dyspozycyjność i elastyczność,
Mile widziane posiadanie specjalizacji bądź kursu kwalifikacyjnego majacych zastosowanie w danej dziedzinie.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę (możliwość również umowy kontraktowej)
- możliwość rozwoju zawodowego,
- dofinansowania do studiów, specjalizacji, kursów, szkoleń i innych form kształcenia,
- dofinansowania do wczasów, świąt, dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@7szmw.pl   bądź kontakt osobisty z Naczelną Pielęgniarką od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ"
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego  procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).