PRACA

Opublikowano:

08-05-2019

Przedmiot:

Inspektor Działu Kadr I SZKOLENIA

Rekrutacja na stanowisko INSPEKTORA DZIAŁU KADR I SZKOLENIA

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko Inspektora Działu Kadr i Szkolenia.

Ogólny zakres obowiązków:

  • prowadzenie dokumentacji w zakresie spraw pracowniczych  związanych z umowami o pracę oraz umowami cywilno-prawnymi, a także nadzór w zakresie kierowania uczniów i studentów na praktyki zawodowe,
  • nadzór nad dokumentacja pracowniczą oraz kontrola ważności badań (badań lekarskich, polis OC),
  • prowadzenie akt osobowych pracowników i ich aktualizacja,
  • wystawanie skierowań na badania okresowe, kontrolne,
  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu,
  • bieżąca obsługa pracowników w zakresie spraw pracowniczych oraz udzielanie rzetelnej informacji wynikających ze stosunku pracy,
  • prowadzenie dokumentacji związanej z urlopami, zwolnieniami lekarskimi,
  • kontrola ewidencji czasu pracy oraz grafików pracy lekarzy,
  • sporządzanie sprawozdawczości i statystki związanej z zatrudnieniem i wykształceniem pracowników, generowanie raportów,
  • obsługa systemu kadrowego,
  • bieżące przekazywanie informacji o zatrudnieniu współpracującym z kadrami komórkami organizacyjnymi.

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie (mile widziane wyższe kierunkowe - administracja, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • punktualność, dokładność, dobra organizacja własnego czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:35,
  • dodatkowe benefity (np. dofinansowanie do wczasów i świąt, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość wykupu ubezpieczenia grupowego w preferencyjnych cenach, dodatkowe urlopy uznaniowe).

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@7szmw.pl   (W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Inspektor Działu Kadr) bądź kontakt osobisty z Działem Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:35.
W przypadku dodatkowych pytań proszę kontaktować się pod nr telefonu 58 552 64 92
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego  procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).