PRACA

Opublikowano:

07-06-2023

Przedmiot:

Sekretarka medyczna

Rekrutacja na stanowisko sekretarki medycznej

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje sekretarki medycznej.

Główne obowiązki:

- wykonywanie czynności administracyjnych dotyczących obsługi sekretariatu w komórce medycznej,

- przyjmowanie i rejestrowanie pacjentów zgodnie z procedurami obowiązującymi w Szpitalu,

- prowadzenie obowiązującej dokumentacji medycznej w celach rozliczeniowych NFZ,

- zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentacji medycznej,

- przestrzeganie Praw Pacjenta.

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie ,

- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej,

- odpowiedzialność i sumienność za powierzone zadania.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- terminowe wynagrodzenie,

- benefity: Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym "wczasy pod gruszą", kasa zapomogowo - oszczędnościowa), dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty MultiSport.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@7szmw.pl

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "sekretarka medyczna"

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.