PRACA

Opublikowano:

11-05-2023

Przedmiot:

Pielęgniarka / pielęgniarz

PIELĘGNIARKA / PIELĘGNIARZ

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje pielęgniarek i pielęgniarzy do pracy w Wojskowej Przychodni Specjalistycznej oraz do oddziału Neurologicznego.

Główne obowiązki:
- zapewnienie profesjonalnej opieki pielęgniarskiej w poradni zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, posiadanymi kompetencjami i zasadami etyki zawodowej.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie na kierunku pielęgniarstwa oraz aktualne prawo wykonywania zawodu,
- dobra organizacja pracy, umiejętność pracy zespołowej,
- odpowiedzialność i sumienność za powierzone zadania,
- dyspozycyjność i elastyczność.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- terminowe wynagrodzenie,
- benefity: dofinansowania do studiów, specjalizacji, kursów, szkoleń i innych form kształcenia, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w tym "wczasy pod gruszą", kasa zapomogowo - oszczędnościowa), dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty MultiSport.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@7szmw.pl   bądź kontakt osobisty z Naczelną Pielęgniarką od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30.
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ"
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.