PRACA

Opublikowano:

06-07-2020

Przedmiot:

Zastępca Głównego Księgowego

REKRUTACJA NA STANOWISKO ZASTĘPCY GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko: ZASTĘPCY GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO.

Obowiązki:

  1. Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowymi i podatkowymi.
  2. Nadzór nad prawidłową ewidencją operacji gospodarczych i finansowych.
  3. Nadzór nad prawidłowym i terminowym obiegiem dokumentów księgowych.
  4. Nadzór nad sporządzaniem deklaracji z tytułu podatku od towarów i usług.
  5. Generowanie i wysyłanie JPK.
  6. Sporządzanie sprawozdań finansowych okresowych, rocznych dla organu założycielskiego i innych instytucji w razie potrzeby.
  7. Rozliczanie kosztów komórek organizacyjnych Szpitala.
  8. Ewidencja i analiza kosztów nie stanowiących kosztów uzyskania przychodów oraz przychodów podatkowych.
  9. Sporządzanie deklaracji do US z tyt. podatku dochodowego od osób prawnych.
  10. Bieżące monitorowanie zmian w regulacjach prawnych.
  11. Nadzorowanie całokształtu prac z zakresu księgowości wykonywanych przez podległych pracowników.

Wymagania:

  1. Wykształcenie wyższe kierunkowe, preferowane kierunki – ekonomia, rachunkowość.
  2. Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w dziale finansowo-księgowym.
  3. Praktyczna znajomość polskich standardów rachunkowości oraz zagadnień podatkowych (VAT, CIT, PIT, ZUS).
  4. Dobra znajomość obsługi komputera z zakresu pakietu MS Office,
    w szczególności programu Excel.
  5. Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.
  6. Umiejętność analitycznego myślenia.
  7. Profesjonalizm i rzetelność w wykonywaniu obowiązków.

Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
- Możliwość rozwoju zawodowego.
- Dofinansowania do wczasów, świąt, dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres k...@7szmw.pl Wyświetl e-mail   bądź kontakt osobisty z Działem Kadr od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30.
W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "ZASTĘPCA GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku ul. Polanki 117, 80-305 Gdańsk na potrzeby rekrutacji na stanowisko zastępcy głównego księgowego.