PRACA

Opublikowano:

02-06-2020

Przedmiot:

PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ

REKRUTACJA NA STANOWISKO PIELĘGNIARKI/PIELĘGNIARZA

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatki/kandydatów na stanowisko: pielęgniarki/pielęgniarza w STACJI DIALIZ.

Obowiązki:
- zapewnienie profesjonalnej opieki w Stacji Dializ zgodnie z aktualną wiedzą medyczną, posiadanymi kompetencjami i zasadami etyki zawodowej, zapewnienie bezpieczeństwa powierzonym pacjentom.

Wymagania:
- posiadanie aktualnego prawa wykonywania zawodu,
- dobra organizacja pracy,
- odpowiedzialność i sumienność za powierzone zadania,
- dyspozycyjność i elastyczność.

Mile widziane posiadanie specjalizacji bądź kursu kwalifikacyjnego mających zastosowanie w dziedzinie nefrologii z dializoterapią.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie - umowa o pracę (możliwość również umowy kontraktowej),
- możliwość rozwoju zawodowego,
- dofinansowania do studiów, specjalizacji, kursów, szkoleń i innych form kształcenia,
- dofinansowania do wczasów, świąt, dodatkowe grupowe ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, dofinansowanie do karty sportowej,
- wysługa lat wliczana do wynagrodzenia zasadniczego, zgodnie z Regulaminem Wynagradzania 7 Szpitala MW.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@7szmw.pl   bądź kontakt osobisty z Naczelną Pielęgniarką od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "PIELĘGNIARKA/PIELĘGNIARZ"
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego  procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).