PRACA

Opublikowano:

08-01-2020

Przedmiot:

INFORMATYK

Rekrutacja na stanowisko INFORMATYKA

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje osoby na stanowisko INFORMATYKA

Rodzaj umowy: umowa na okres próbny, z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Wymagania niezbędne:

1. Wykształcenie związane z branżą informatyczną;

2. Znajomość zagadnień sieciowych;

3. Znajomość systemów zabezpieczeń;

4. Znajomość oprogramowania do pracy grupowej;

5. Znajomość zagadnień konfiguracji serwerów poczty elektronicznej;

6. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

8. Wysoka kultura osobista i dyskrecja;

9. Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów;

10. Umiejętność pracy pod presją czasu.

Zakres obowiązków:

1. Zarządzanie infrastrukturą IT;

2. Nadzór nad sprzętem komputerowym (stan techniczny, konserwacja, naprawy, utylizacja);

3. Utrzymywanie bezpieczeństwa infrastruktury IT (wykonywanie i weryfikacja kopii zapasowych baz danych, aktualizacja systemów operacyjnych i antywirusowych);

4. Obsługa programów i systemów (nadzór, aktualizacja oprogramowania, wsparcie i szkolenia dla pracowników);

5. Sporządzanie opisów przedmiotów zamówienia z zakresu teleinformatyki;

6. Obsługa strony internetowej Szpital;

7. Udział w spisach i inwentaryzacjach sprzętu.

Oferujemy:

1.  Stabilne warunki zatrudnienia;

2.  Umowę o pracę;

3.  Dodatek za wysługę lat wliczany do wynagrodzenia zasadniczego, zgodnie z Regulaminem Wynagradzania oraz system premiowania kwartalnego;

4.  Dodatkowe benefity (np. dofinansowanie do wczasów i świąt, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość wykupu ubezpieczenia grupowego w preferencyjnych cenach).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji do dnia 31 stycznia 2020r. na adres kadry@7szmw.pl   bądź kontakt osobisty z Działem Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:15.

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "INFORMATYK"

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Do składanych dokumentów proszę dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2019, poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”