PRACA

Opublikowano:

27-11-2019

Przedmiot:

Technik farmacji

Rekrutacja na stanowisko TECHNIKA FARMACJI

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydata/tki na stanowisko TECHNIKA FARMACJI w Aptece Zakładowej.

Ogólny zakres obowiązków:

  • Wykonywanie zadań powierzonych w sposób efektywny, przykładny i terminowy.
  • Realizowanie prawidłowej organizacji pracy w Aptece Zakładowej.
  • Zapobieganie powstawaniu start i szkód w mieniu Apteki.
  • Udział w ilościowym i jakościowym przyjmowaniu i wydawaniu leków.
  • Sporządzanie leków recepturowych.
  • Sporządzanie dokumentacji przychodowo-rozchodowej dotyczącej magazynu lekowego oraz środków dezynfekcji i płynów infuzyjnych.
  • Przyjmowanie i sprawdzanie pod względem merytorycznym i formalnym zapotrzebowań oddziałowych oraz ich realizacja.
  • Bieżąca analiza zamówień oddziałowych i stanów magazynowych.
  • Udział w rocznych spisach z natury i doraźnych remanentach magazynowych i na oddziałach Szpitala.

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe - technik farmaceutyczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • punktualność, dokładność, dobra organizacja własnego czasu pracy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na cały etat
  • pracę w godzinach 7:00-14:35
  • dodatkowe benefity (np. dofinansowanie do wczasów i świąt, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość wykupu ubezpieczenia grupowego w preferencyjnych cenach)
  • dodatek za wysługę lat wliczany do wynagrodzenia zasadniczego, zgodnie z Regulaminem Wynagradzania.
  • UWAGA! Praca od 01.01.2020r.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres k...@7szmw.pl Wyświetl e-mail   bądź kontakt osobisty z Działem Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Technik farmacji"
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego  procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).