PRACA

Opublikowano:

20-09-2019

Przedmiot:

KIEROWCA KARETKI

Rekrutacja na stanowisko KIEROWCY KARETKI

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje KIEROWCY KARETKI

Ogólny zakres obowiązków:

  • przewóz chorych na terenie szpitala oraz między innymi placówkami medycznymi,
  • zabezpieczenie wizyt domowych u pacjentów,
  • transport krwi i materiałów do badań

Wymagania:

  • posiadanie wymaganych dokumentów na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi
  • bardzo dobry stan zdrowia
  • doświadczenie w pracy kierowcy karetki mile widziane

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • dodatkowe benefity (np. dofinansowanie do wczasów i świąt, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość wykupu ubezpieczenia grupowego w preferencyjnych cenach)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres k...@7szmw.pl Wyświetl e-mail   bądź kontakt osobisty z Działem Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "kierowca karetki".
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego  procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).