PRACA

Opublikowano:

08-05-2019

Przedmiot:

Technik Sterylizacji Medycznej

Rekrutacja na stanowiska TECHNIKA STERYLIZACJI MEDYCZNEJ

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko technika sterylizacji medycznej w Centralnej Sterylizatorni

Ogólny zakres obowiązków:

  • wykonywanie procedur dekontaminacji instrumentarium medycznego  zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • weryfikacja metody dezynfekcji i sterylizacji  instrumentarium i innych wyrobów medycznych,
  • obsługa urządzeń ciśnieniowych,
  • obsługa myjni dezynfektorów,
  • prowadzenie dokumentacji i kontrola procesów dekontaminacji,
  • ekspedycja materiałów sterylnych.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie,
  • zawód: technik sterylizacji medycznej,
  • bardzo dobry stan zdrowia,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność wykonywania precyzyjnych czynności manualnych,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • doświadczenie zawodowe w pracy na stanowisku technik sterylizacji medycznej mile widziane.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na cały etat
  • dodatkowe benefity (np. dofinansowanie do wczasów i świąt, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość wykupu ubezpieczenia grupowego w preferencyjnych cenach)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres kadry@7szmw.pl   bądź kontakt osobisty z Działem Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "technik sterylizacji medycznej"
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy załączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego  procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku  zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).