PRACA

Opublikowano:

23-01-2019

Przedmiot:

Salowa

Rekrutacja na stanowisko salowej

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydatów na stanowisko Salowej do Działu Higieny.

7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią SP ZOZ w Gdańsku poszukuje kandydantów na stanowisko Salowej do Działu Higieny.

Ogólny zakres obowiązków:

Utrzymywanie czystości i porządku w przydzielonych obszarach Szpitala, z uwzględnieniem wymogów higieny.

Wymagania:

  • wykształcenie - min. podstawowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
  • punktualność, dokładność, dobra organizacja własnego czasu pracy
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym
  • dodatkowe benefity (np. dofinansowanie do wczasów i świat, dofinansowanie do karty sportowej, możliwość wykupu ubezpieczenia grupowego w preferencyjnych cenach

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e.formella@7szmw.pl bądź kontakt osobisty z Działem Kadr i Szkolenia od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-14:30. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie "Salowa". Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez 7 Szpital Marynarki Wojennej w Gdańsku zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002t., nr 101, poz. 926 ze zm.).